ציר מרכזי או צירים עליונים?

חלונות סקיילייט עם ידית שליטה עליונה

ידית השליטה העליונה מאפשרת לך לפתוח או לסגור את החלון בנוחות, גם אם הוא מותקן מעל רהיטים. הוא זמין בגימור עץ אורן או פוליאוריתן לבן, במספר מידות ועם מספר אפשרויות זיגוג.

חלונות סקיילייט עם ידית תחתונה

הידית התחתונה מאפשרת לך לפתוח את החלון החוצה כדי ליהנות מהנוף ומתחושת החלל הנוסף ללא כל הפרעות. הבחירה המושלמת עבור חלונות שהגישה אליהם קלה.

הפחת את רעשי הגשם ב-50%

כולנו חולמים על שינה שקטה ורגועה – הודות למחקר ותכנון חדשני, צוות מומחי האקוסטיקה שלנו פיתח חלון סקיילייט חדשני. עם החלון הזה, רעשי הגשם מופחתים ב-50% בהשוואה לחלונות סקיילייט רגילים של VELUX.

Balcony או חלון סקיילייט עם יציאה למרפסת?

צא החוצה כדי ליהנות מהנוף

פתח את עליית הגג שלך לכניסה של יותר אור יום ואוויר צח עם חלונות מסוג CABRIO® Balcony או חלונות הסקיילייט עם יציאה למרפסת של VELUX. הפתרונות הנפלאים הללו מציעים גישה מסוגננת וייחודית החוצה.

חלון סקיילייט אחד או יותר?

קבל יותר אור עם יותר חלונות סקיילייט

שילוב של מספר חלונות סקיילייט משנה באופן דרמטי את אופיו של החדר ומרחיב את האפשרויות של אור יום, אוויר צח ונוף מהמם. התוצאה היא חדר מואר ומאוורר שמקנה תחושה של חלל מרווח.

שימוש בפחות אנרגיה

חלונות הסקיילייט שלנו מבטיחים יעילות אנרגטית יוצאת דופן

הודות למסגרות הדקיקות, למשטחי הזיגוג הגדולים ול-VELUX ThermoTechnology™‎, חלונות הסקיילייט שלנו מכניסים אך תוך ביתך יותר אור יום וחום במאשר בעבר. אנו מייצרים את החלונות מחומרים עתירי ביצועים שמשפרים את הבידוד ואת האטימות בפני חדירת אוויר.


תוכל לשפר את האיזון האנרגטי אף יותר אם תבחר לזגג את החלון באחד מהלוחות היעילים מבחינה אנרגטית שלנו שזמינים עבור כל סוגי חלונות הסקיילייט שלנו. תוכל לבחור לוח זיגוג כזה בעת הגדרת התצורה של חלון הסקיילייט של VELUX.