הסתכלו טוב מסביב וגלו כיצד ההרחבה שלכם מתעוררת לחיים עם יותר אור יום ועם חלונות הסקיילייט של VELUX.
X

צופה הזה בטלפון הנייד שלך?

הצטרף לסיור מציאות מדומה בן 360 מעלות באפליקציית YouTube.
הפעל את הסרטון באפליקציית YouTube >

הערה: אם עדיין לא התקנת אותה בטלפון שלך, עליך להוריד את אפליקציית YouTube ולהתקינה כדי לצפות בסרטון.

שלום, שמי צ'ארלי לוקסטון. אני אדריכל. אני רוצה להראות לך את ההשפעה העצומה שיכולה להיות לאור יום על ההרחבה שלך.

השתמש בעכבר או החלק כדי להתמקד ב'לפני' ו'אחרי' וסייר בנקודות החמות כדי לקבלו מידע נוסף!

אנו גורמים לאור היום לעבוד עבורך

דלתות גדולות נראות נפלא ומכניסות את החצר אל תוך ההרחבה שלך. הוספת חלונות סקיילייט של VELUX משלימה אותן באופן מושלם ועוזרת לך ליהנות מפוטנציאל אור היום המלא בחדר החדש.

הורד את ההרחבות שלנו ספר אלקטרוני כדי לקבלו מידע נוסף.

בעיית החדר החשוך

"כשאתה מתרחב החוצה, מקור האור עבור החלק המקורי של הבית מתרחק פתאום. לכן החלל הקיים יהפוך לחשוך יותר בהשוואה למה שאתה רגיל, גם בימים בהירים. וסביר שתזדקק כאן בתאורה מלאכותית במקום לנצל את התאורה הטבעית".

למידע נוסף על מקסום אור היום בביתך כאן

מתכנן פרויקט הרחבה?

"זה הזמן לחשוב על דברים כמו הכיוון שאליו תפנה ההרחבה שלך, הגודל הנכון, מספר חלונות הסקיילייט שיידרשו לך והיכן למקם אותם. מכיוון שכל הדברים האלה משפיעים על כמות האור הטבעי שממנה תוכן ליהנות".

קבלו מידע נוסף על חלונות הסקיילייט האוטומטיים ממשפחת ® VELUX INTEGRA כאן

מתכנן פרויקט הרחבה?

"זה הזמן לחשוב על דברים כמו הכיוון שאליו תפנה ההרחבה שלך, הגודל הנכון, מספר חלונות הסקיילייט שיידרשו לך והיכן למקם אותם. מכיוון שכל הדברים האלה משפיעים על כמות האור הטבעי שממנה תוכן ליהנות".

קבלו מידע נוסף על חלונות הסקיילייט האוטומטיים ממשפחת ® VELUX INTEGRA כאן

אקלים פנימי נעים יותר

"אוויר רענן הוא שיקול גדול נוסף, במיוחד בהרחבה של מטבח או חדר אוכל. חלונות סקיילייט מעולים עבור אזורים כאלה מכיוון שאתה לא תמיד רוצה לפתוח את הדלתות ולחשוף את הבית למזג האוויר החיצוני! הם עוזרים לפזר בזריזות אדים, חום וריחות בישול ועוזרים ליצור שטח נעים יותר עבור כל השוהים בו".

קבלו מידע נוסף על VELUX INTEGRA®‎ חלונות סקיילייט אוטומטיים.

בשליטה על הסביבה שלך

חלונות הסקיילייט האוטומטיים החדשניים שלנו ממשפחת ® VELUX INTEGRAמאפשרים לך להפעיל את חלונות הסקיילייט בלחיצת כפתור – אתה גם יכול לתכנת אותם להיפתח ולהיסגר בכל שעה במהלך היום.

קבלו מידע נוסף על VELUX INTEGRA®‎ חלונות סקיילייט אוטומטיים.

חיישני גשם חכמים

חלונות הסקיילייט האוטומטיים ממשפחת ® VELUX INTEGRAכוללים חיישנים חיצוניים חכמים שגורמים להם להיסגר באופן אוטומטי כשמתחיל לרדת גשם. לכן אין צורך להיכנס ללחץ כשאתה מחוץ לבית או למהר הביתה!

למד כיצד VELUX INTEGRA®‎ חיישני הגשם יכולים להגן על ביתך.

יותר לבן משמעו יותר אור

חלונות הסקיילייט הלבנים שלנו מקרינים יותר אור אל תוך החדר בהשוואה לגימורים כהים יותר. הם זמינים בגימור צבוע בגוון לבן או בגימור פוליאוריתן לבן עמיד בפני לחות – שני הגימורים מיוצרים מעץ מאושר באיכות גבוהה.

גלו כיצד הגימורים הלבנים שלנו מכניסים יותר אור כאן

מתכנן הרחבה של המטבח?

אוורור נאות ויעיל חשוב אפילו יותר. וחלונות הסקיילייט עם גימור פוליאוריתן לבן מושלמים עבור חדרים עתירי לחות, כגון מטבחים, עם ליבה מעץ איכותי שמצופה בפוליאוריתן לבן עמיד בפני לחות.

הווילונות של VELUX לכל מטרה

מגוון הווילונות והסוככים שלנו מאפשרים לך לשלוט בכמות האור, החום והפרטיות בהרחבה שלך. החל מווילונות החשכה שהופכים סולריום לאולם קולנוע חשוך וכלה בסוככים חיצוניים שמונעים מחום קרני השמש להגיע לשטח הזיגוג.

הצג את המגוון המלא של הסוככים והווילונות שלנו כאן

פתרון החדר החשוך יותר

"חלונות הסקיילייט של VELUX יכולים להכניס עד פי שניים יותר אור יום בהשוואה לחלונות אנכיים באותן מידות. המשמעות היא שכל שטח המגורים הרבה יותר מואר. וכל האור הזה שמגיע מלמעלה חודר כעת למעמקי הבית ולכן גם חלקי הבית הקיימים יספקו תחושה הרבה יותר מוארת".

צפה בצ'ארלי לוקסטון מסביר כיצד להכניס אל תוך הבית יותר אור יום כאן

השימוש הטוב ביותר בחלל הקיר

"המשמעות של התקנת חלונות סקיילייט היא שאור יום חודר לחלל הבית דרך הגג, לכן יש לך יותר חלל קירות שעמו תוכל לשחק. למשל, אם אתה מתכנן מטבח, המשמעות היא יותר שטח עבור ארונות נוספים שכל כך נחוצים לך!"

לפני אחרי