אור יום טבעי הוא המרכיב המושלם עבור הרחבות. לאור יום טבעי יש יכולת להקנות לשטח הנוסף שלך תחושה שהוא מרווח יותר. הוא יכול להשפיע על כל מאפייני עיצוב הפנים, לעורר את החדר לחיים ולחבר אותו לסביבה החיצונית. דלתות מתקפלות ודלתות פטיו בהרחבה הנן דרך נפלאה להכניס את הגינה אל תוך הבית ואף מהוות השלמה אידיאלית לחלונות הסקיילייט של VELUX. 

בעת הוספת הרחבה, החדר המקורי הופך ברוב המקרים לגדול יותר והמשמעות היא שהאור הטבעי חודר לחללים נוספים בבית. בפעמים רבות מדי, החדר המקורי הופך לחשוך ומדכא ואפילו בימים המוארים ביותר יש צורך להדליק את תאורת הפנים. חלונות הסקיילייט של VELUX ממקסמים את האופן שבו אור נע בכל שעות היום ומאפשרים ליותר אור יום טבעי לחדור לחלקים נוספים בבית.


שימוש באור טבעי שמגיע מלמעלה מאפשר לך להכניס אור יום לחלקים עמוקים יותר של חלל המגורים ולהקנות לו מראה מואר, גדול ומזמין יותר. 

עם כל אור היום הזה שנכנס דרך הגג, ייוותר לך יותר שטח קירות לשימוש – מושלם עבור ארונות או יחידות אחסון נוספות, אם אתה מתכנן הרחבת מטבח. השילוב עם דלתות מתקפלות, חלונות הסקיילייט של VELUX מקנים לחלל הנוסף שלך תחושה של אור, מרחב והשראה.

ועבור השראה נוספת, בקר בגלריית ההרחבות שלנו או קרא את ניתוחי המקרה שלנו מהחיים האמתיים.