גלו עוד
רעיונות לחדר רחצה – התחלה שטופת שמש ליום.

רעיונות לחדר האמבטיה - התחלה שטופת שמש ליום.

שורה של שני חלונות סקיילייט של VELUX ממלאת את חדר הרחצה שבקומה העליונה - ואת המקלחת שבו - באור שמש. לא ניתן להגיע אל החלון העליון ולכן זהו חלון סקיילייט ®VELUX INTEGRA המופעל חשמלית. ניתן לתכנת אותו כך שיאוורר את החדר גם כשאתם לא נמצאים - והוא ייסגר אוטומטית אם יתחיל לרדת גשם. שני החלונות הם בעלי גימור פוליאוריתן שאינו דורש תחזוקה וכוללים תריסים ונציאניים עמידים וחסינים בפני לחות של VELUX.

Bathroom ideas
גלו עוד
רעיונות לחדר הרחצה – אור טבעי בכל מקום

אור טבעי בכל מקום

תעלות השמש של VELUX מאפשרת לאור טבעי להיכנס לכל פינה של ביתכם - גם לאזורים בהם חלונות סקיילייט מסורתיים אינם אופציה. אפילו ביום מעונן, 'תעלות' משתלמות אלה מספקות אור בעוצמה זהה לזו של נורה של 60 וואט. העיצוב החיצוני תואם את זה של כל מוצרי VELUX האחרים.

Bathroom ideas II
גלו עוד
רעיונות לחדר הרחצה – להתרחץ באור השמש

להתרחץ באור השמש

חלון סקיילייט שטוח של VELUX הוא דרך נהדרת להוסיף ממד חדש לכל חדר הנמצא מתחת לגג שטוח. כך שלא משנה האם חלון סקיילייט הוא הדרך היחידה להכניס אור טבעי, או שאתם רוצים ליצור תחושה בהירה ופתוחה יותר בחדר עם חלונות חזית, חלונות סקיילייט שטוחים הם הפתרון המושלם.

Ideas for the bathroom
גלו עוד
רעיונות לחדר הרחצה – רגע של שקט

רגע של שקט

אוויר צח ואור יום ממלאים את חדר הרחצה כולו ומעניקים לכם את הרגע המושלם של שקט ופרטיות. החלון העליון הוא חלון סקיילייט ®VELUX INTEGRA המופעל באמצעות מתג המותקן על הקיר. ניתן לתכנת אותו כך שיאוורר את החדר גם כשאתם לא נמצאים וייסגר אוטומטית אם יתחיל לרדת גשם. שני החלונות הם בעלי גימור פוליאוריתן שאינו דורש תחזוקה וכוללים תריסים ונציאניים עמידים וחסינים בפני לחות של VELUX.
VELUX bathroom ideas
גלו עוד
רעיונות לחדר הרחצה – התחלה שטופת שמש ליום.

חדר רחצה שטוף שמש

גימור הפוליאוריתן הלבן שאינו דורש תחזוקה של חלונות הסקיילייט של VELUX מושלם להגנה על ליבת העץ החזקה מפני לחות. הגימור הלבן מאיר את החדר ומאפשר לשמש למלא את החדר כולו.