גלו עוד
רעיונות לחדר השינה - תנו לחלומות לגעת בכוכבים עם מראה פנורמי של היקום

לישון מתחת לכוכבים

חדר שינה זה כולל שילוב של ארבעה חלונות סקיילייט של VELUX עם ציר INTEGRA מרכזי, המעניקים מראות פנטסטיים. החלונות כוללים גם תריסי האפלה, המבטיחים שינה מצוינת בלילה.

Ideas for the modern bedroom
גלו עוד
רעיונות לחדר השינה - חדר שינה מואר יותר

רעיונות לחדר השינה - חדר שינה מואר יותר

הודות לקבוצה של חלונות סקיילייט, חדר השינה בקומה העליונה נהנה עכשיו משפע אור טבעי במהלך היום. ההפעלה העילית הנוחה של החלונות הסטנדרטיים שלנו הופכת את פתיחת החלונות לקלה, אפילו כאשר המיטה ממש צמודה אליהם. והאבנט מפוליאוריתן לבן מוסיף מראה נקי ומודרני לחדר.

Bedroom inspiration
גלו עוד
רעיונות לחדר השינה - הפיקו את המירב מן החלל שלכם

הפיקו את המירב מן החלל שלכם


שלושה חלונות סקיילייט של VELUX הותקנו בהרחבה שכללה את המטבח וחדר האוכל והציפו את החלל כולו באור טבעי.
Daylight bedroom - ideas
גלו עוד
המרפסת החדשה שלכם

המרפסת החדשה שלכם

חדר זה מכיל שילוב ייחודי של מרפסת ®VELUX CABRIO החדשנית מצד אחד, ושילוב שחלון סקיילייט תלוי מלמעלה עם רכיב חלון קבוע מתחת בצד השני. מרפסת ®VELUX CABRIO הופך חלון סקיילייט למרפסת בתוך שניות ספורות.
גלו עוד
קבלו את האור המושלם

קבלו את האור המושלם

חדר שינה זה, עם קירות הברך הגבוהים שלו, כולל שלושה חלונות סקיילייט של VELUX עם ציר מרכזי עם גימור לכה צלול, המחדירים אור יום לחדר השינה. אם אתם זקוקים לחושך בשעות היום, תריסי הגלילה החיצוניים מעניקים האפלה של 100%. הורידו את תריסי הגלילה הפנימיים כדי לרכך את אור היום הנכנס וליהנות מפרטיות בסיסית.

גלו עוד
חדר שינה ליום וללילה

חדר שינה ליום וללילה

שני חלונות סקיילייט בעלי ציר מרכזי עם גימורים פנימיים מפוליאוריתן לבן מאפשרים חדירה של אור מזדמן ומבט על העצים. ערכת האיטום בה נעשה שימוש כאן היא שילוב כפול - מרווח מסגרת של 18 מ"מ הוא הקרוב ביותר עליו תוכלו להתקין שני חלונות סקיילייט משופעים זה לצד זה. 

גלו עוד
יותר אור ונוף - רעיונות לחדר השינה

יותר אור ונוף - רעיונות לחדר השינה

בחדר שינה זה ניתן להתקין שני חלונות סקיילייט תלויים מלמעלה, המעניקים מראה פנורמי פנטסטי. מתחת לחלונות הסקיילייט התלויים מלמעלה הותקנו GIU חלונות בעלי פונקציה מיוחדת, המעניקים מראה נפלא של הגינה - ואפילו עוד יותר אור יום.