גלו עוד
רעיונות לחדר ילדים - מקסמו את החלל שלכם

ממקסם את החלל שלכם

מיטה בעליית הגג היא דרך נהדרת ליצור שטח נוסף בחדר של מתבגר. עם שלשוה חלונות סקיילייט גדולים המאירים את החדר, החלל פתוח, נוח ומלא תמיד באוויר צח. חלון אחד ממוקם גבוה על מנת להבטיח כי אור היום יגיע לקיר המרוחק ולפינות המרוחקות - וזהו חלון סקיילייט ®VELUX INTEGRA, הניתן לפתיחה ולסגירה באמצעות מתג הקיר המצומד מראש שלנו.

Kids room ideas
גלו עוד
רעיונות לחדר הילדים - יותר אור יום מאי פעם

יותר אור יום מאי פעם

בגלל הזווית שלהם ומיקומם בגג המשופע, חלונות הסקיילייט של VELUX מאפשרים חדירה של כמות גדולה יותר של אור בהשוואה לחלונות סקיילייט מסורתיים. תריסים מתקפלים מושלמים לצורך התאמת כמות האור הנכנס, משום שניתן למקם אותם בכל מקום בחלון ועדיין לשמור על הנוף.

Kids room inspiration
גלו עוד
רעיונות לחדר הילדים - פתרון פשוט

פתרון פשוט


חלון סקיילייט אחד של VELUX הוא כל שנדרש כדי להכניס המון אור לחדר הילדים שבקומה העליונה. ההפעלה העילית הנוחה של חלונות הסקיילייט הסטנדרטיים שלנו הופכת את פתיחת החלונות לקלה, אפילו כאשר הרהיטים נמצאים ממש מתחתיהם. החלון, אשר אינו דורש תחזוקה, אינו מצריך ניקוי או צביעה מחדש - אך ניתן לניגוב עם מטלית לחה רכה.
Children room ideas and inspiration
גלו עוד
רעיונות לחדר הילדים - חדר ילדים מואר יותר למשחק

חדר ילדים מואר יותר למשחק

שילוב מרשים בין חלון סקיילייט מופעל מלמעלה שאינו דורש תחזוקה ורכיב חלון אנכי מתחת יוצר חדר ילדים מואר. עם המון אור יום ואוורור, זהו כעת חדר הילדים המושלם לשינה, שיעורי בית, משחק וכל יתר הפעילויות המרכיבות את יומו של הילד.

Kids room
גלו עוד
רעיונות לחדר הילדים - הפיקו את המירב מן החלל שלכם

הפיקו את המירב מן החלל שלכם

חדר ילדים הוא כוורת רוחשת פעילות. הוא אינו מקום לשינה לשינה בלבד, אלא גם נקודה בה חברים למשחק נפגשים ונהנים. חלון הסקיילייט הנוח המופעל מלמעלה מספק אור ואוויר צח בכמות הנכונה עבור חדר משחקים מן הסוג הזה. תריס הסוכך מותקן מבחוץ ומעניק הגנה מפני החום.