גלו עוד
רעיונות למטבח - פתרונות חדשניים עבור חלונות שטוחים

פתרונות חדשניים עבור חלונות שטוחים

בתים בעלי גגות שטוחים הם לעתים קרובות חשוכים יותר במרכזם, ולכן חלונות המיועדים עבור גגות שטוחים הם הדרך המושלמת להכניס אור טבעי פנימה ולפתוח את החדר. כאן, שני גגות לחלונות שטוחים של VELUX הפכו את המטבח המרכזי לחלל מואר ומזמין, בו בני האדם סועדים את ארוחותיהם ומארחים חברים.

Kitchen ideas
גלו עוד
רעיונות למטבח - המתכון למטבח נהדר

המתכון למטבח נהדר

שני חלונות הממוקמים גבוה בתקרה ממלאים את המטבח באור יום ופותחים את החלל. לא רק שהם מעניקים את התאורה האופטימלית לבישול, אלא שהם גם מתעלים אדים, עשן וריחות בישול אל מחוץ לבית. חלונות הסקיילייט הסולריים ®VELUX INTEGRA, הנמצאים במיקום בלתי נגיש, ניתנים לפתיחה ולסגירה באמצעות מתג קטן מוצמד מראש המותקן על הקיר.

VELUX Kitchen inspiration - ideas
גלו עוד
רעיונות למטבח - הפיקו את המירב מן החלל שלכם

החלון שלכם לעולם

בגלל הזווית שלהם, חלונות הסקיילייט מאפשרים חדירה של כמות גדולה יותר של אור בהשוואה לחלונות סקיילייט מסורתיים. כאן, קבוצה של חלונות סקיילייט של VELUX מאירה את המטבח ויוצרת תחושה מרווחת יותר בחדר.
Kitchen ideas
גלו עוד
רעיונות למטבח - אקלים פנימי בריא יותר

אקלים פנימי בריא יותר

קבוצה של חלונות סקיילייט לש VELUX הממוקמים גבוה בתקרה מעניקה תאורה מצוינת ומאוזנת למטבח כולו. חלונות הסקיילייט הסולריים ®VELUX INTEGRA, הנמצאים במיקום בלתי נגיש, ניתנים לפתיחה ולסגירה באמצעות מתג קטן מוצמד מראש המותקן על הקיר.
גלו עוד
רעיונות למטבח - חיי יומיום בהירים יותר

חיי יומיום בהירים יותר

חלון הסקיילייט ®VELUX INTEGRA הממוקם גבוה בתקרה מעניק תאורה שופעת ומאוזנת למטבח כולו. כל אימת שניתן, אנו ממליצים למקם את חלונות הסקיילייט מעל אזורי העבודה וההסעדה כדי להבטיח את התאורה והאוורור הטובים ביותר האפשריים, במקומות בהם הם נדרשים יותר מכל.
גלו עוד
רעיונות למטבח - הנוף היפה ביותר בעיר

הנוף היפה ביותר בעיר

קבוצה של שישה חלונות סקיילייט של VELUX ממלאים את חדר המגורים בקומה העליונה בשפע של אור טבעי - ומעניקים נוף פנטסטי. החלונות הנמוכים יותר תלויים למעלה, כדי להכניס באמת את החוץ פנימה וליהנות מן המרחב הפנורמי. כל החלונות הם בעלי גימור פוליאוריתן פרקטי, שאינו דורש תחזוקה. ​