גלו עוד
יותר אור ונוף

יותר אור ונוף

בחדר עבודה זה ניתן להתקין חלון סקיילייט המופעל מלמטה, המעניק מראה פנורמי פנטסטי. רכיב החלון המשופע GIL מותקן מתחת לחלון הסקיילייט המופעל מלמטה, ומכיוון שהחלונות נמשכים כמעט עד לרצפה, הם מבטיחים נוף נהדר וחיבור לחוץ, אפילו כשאתם יושבים ליד שולחן העבודה.

גלו עוד
אור טבעי בכל מקום

אור טבעי בכל מקום

תעלות השמש של VELUX מאפשרת לאור טבעי להיכנס לכל פינה של ביתכם במקומות בהם חלונות סקיילייט מסורתיים אינם אופציה. אפילו ביום מעונן, 'תעלות' משתלמות אלה מספקות אור בעוצמה זהה לזו של נורה של 60 וואט. העיצוב החיצוני תואם את זה של כל מוצרי VELUX האחרים.

גלו עוד
להביא את החוץ פנימה

להביא את החוץ פנימה

שני חלונות סקיילייט הממוקמים זה לצד זזה מעניקים למשרד הביתי בקומה העליונה שפע של אור טבעי ואוורור - המתכון המושלם ליום עבודה ממוקד ופרודוקטיבי. החלונות כוללים גם תריסי גליליה של VELUX, המאפשרים כוונון אור בסיסי ופרטיות.
גלו עוד
הכפילו את האור שלכם

הכפילו את האור שלכם

בחדר עבודה זה הותקנו זוגות של חלונות, המכניסים אור יום רב אף יותר. חלון הסקיילייט הלבן, אשר אינו דורש תחזוקה, מאיר את החדר ואינו מצריך ניקוי או צביעה מחדש, אך ניתן לניגוב עם מטלית לחה רכה.
גלו עוד
המרפסת שתמיד רציתם

המרפסת שתמיד רציתם

חדר זה מכיל שילוב ייחודי של מרפסת ®VELUX CABRIO החדשנית מצד אחד, ושילוב שחלון סקיילייט תלוי מלמעלה עם רכיב חלון קבוע מתחת בצד השני. חלון סקיילייט ®VELUX CABRIO הופך למרפסת בתוך שניות ספורות. זו דרך יצירתית להגדיל את החלל ולהאיר את היום שלכם.